آخرین آغوش

با تهیه کنندگی حوزه هنری
سامان حسین‌پور با «آخرین آغوش »به جنگ فضای مجازی آمد
رئیس حوزه هنری کردستان گفت: فیلم کوتاه آخرین آغوش جدیدترین اثر به نویسندگی، کارگردانی و تدوین سامان حسین‌پور و با تهیه کنندگی حوزه هنری آماده نمایش شد.

 امین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: سامان حسین‌پور در پنجمین ساخته خود پس از فیلم “مردی که یادش می رفت نفس بکشد”  فیلم کوتاه داستانی «آخرین آغوش » را با محوریت تاثیرات مخرب فضای مجازی بر خانواده‌ها با حمایت حوزه هنری استان تولید و آماده نمایش کرده است.

وی افزود: در کنار سامان حسین‌پور که در نقش نویسنده، کارگردان و تدوین‌گر ظاهر شده است، زانیار لطفی به عنوان مدیر تصویربرداری، محمد توریوریان به عنوان صدابردار، آکو زندکریمی به عنوان دستیار کارگردان، نوید زارع به عنوان دستیار تصویر، ژونا سجادی، فریدون علی‌رمایی، رشید حسین پور، علی پناهی، محمد پناهی، نیما حسینی، پروین فلاحی و کژال صادقی به عنوان بازیگر در این فیلم ایفای نقش کردند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در خصوص این فیلم گفت: «آخرین آغوش» داستان خانواده‌ای است که آنقدر مجذوب و سرگرم دنیای مجازی هستند که حتی متوجه مرگ پدربزرگشان که کنار آنهاست نمی‌شوند.

مرادی افزود: سامان حسین‌پور متولد ۱۳۷۱ شهرستان سقز و دانشجوی کارشناسی سینما کارگردانی است و تاکنون علاوه بر این فیلم ۴  فیلم کوتاه داستانی را با تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان از جمله یک هیچ ۱۳۹۲، برگ‌های پاییزی ۱۳۹۳، ماهی ۱۳۹۴، مردی که یادش می‌رفت نفس بکشد، ۱۳۹۵ را کارگردانی و ضمن حضور در بیش از ۵۰۰ جشنواره بین المللی و ملی و بالغ بر ۳۰ جایزه معتبر سینمایی را از داخل و خارج از کشور کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *