مردی که یادش می رفت نفس بکشد در ایتالیا

فیلم کوتاه مردی که یادش می رفت نفس بکشد از تولیدات کردستان به کارگردانی سامان حسین پور به پنجمین جشنواره بین المللی کرویگانو ایتالیا راه پیدا کرد.

به گزارش کُردتودی، پنجمین دوره جشنواره بین المللی کرویگانو ایتالا میزبان دو فیلم کوتاه ایرانی است، از هاساکا با عشق از محمد فراهانی و مردی که یادش می رفت نفس بکشد از سامان حسین پور به بخش نهایی و مسابقه این دوره از جشنواره راه پیدا کردند و با فیلم هایی از کشورهای: ایتالیا، بلژیک، آرژانتین، سوئد، اسپانیا، شیلی، فرانسه، کرواسی، لیتوانی، افغانستان و چین به رقابت خواهد پرداخت.

راهیابی فیلم ساز کُردستانی ، به نمایندگی از ایران،  جشنواره جهانی ، فیلم‌های کلمبیا
فیلم کوتاه “مردی که یادش می رفت نفس بکشد” از تولیدات حوزه هنری کردستان، چهارمین ساخته سامان حسین پور در نقس نویسنده و کارگردانی است. از دیگر عوامل فیلم می توان به: زانیار لطفی: تصویربردار و تدوینگر، پرویز سقزی: صدابردار، پیام عنایتی: مدیر تولید، اشکان ساعدپناه: دستیار کارگردان، ایوب شیخ احمدی: طراح صحنه و گریم، شورش وکیلی: جلوه های ویژه و عکاس، فرشید گویلی، شب بو سلیمانی و بشرا پناهی: بازیگران، نوید زارع و فراز سید عباسی: دستیاران تصویر و نور، دکتر جلال نصیری: مشاور هنری، سالم صلواتی: تصحیح رنگ و نور،  حسین قورچیان: صداگذار و حوزه هنری کردستان به عنوان تهیه کننده اشاره کرد که در تولید این فیلم مشارکت داشتند.
این فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه ای داستان خانواده ای را روایت می کند که در شُرف از هم پاشیدن است.
پنجمین جشنواره بین المللی کرویگانو از ۱۹ تا ۲۴ سپتامبر در ایتالیا برگزار خواهد شد و فیلم کوتاه “مردی که یادش می رفت نفس بکشد” در ۲ سانس اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *