جوایز داخلی و خارجی

سامان حسین پور فیلم ساز جوان کرد با فیلم های ماهی و برگ های پاییزی همچنان به درخشش در جشنواره های داخلی و خارجی ادامه می دهد.

به گزارش آژانس خبری تحلیلی فرهنگی سیلوانا نیوز:

رئیس حوزه هنری استان کردستان در گفتگو با خبرنگاران گفت : فیلم های برگ های پاییزی و ماهی ساخته سامان حسین پور همچنان با حضور در جشنواره های مختلف جایزه های مختلفی را کسب می کند.

حسین پور در آخرین حضورش در جشنواره های داخی با حضور در نخستین جشنواره سراسری فیلم های صد ثانیه ای سما در لاهیجان جایزه سوم بخش اصلی را برای فیلم برگ های پاییزی به دست آورد.

همچنین سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های دانشجویی «فلامینگو» آمریکا دو جایزه به سینمای ایران داد.
مرادی رئیس حوزه هنری کردستان  با بیان اینکه این جشنواره که فیلم‌های داستانی، مستند، تجربی و انیمیشن دانشجویی را به رقابت می‌گذارد؛ دو جایزه به ایران داد خاطر نشان کرد: جایزه بهترین فیلم داستانی جشنواره به ماهی ساخته سامان حسین پور رسید و زانیار لطفی برای فیلمبرداری برگ‌های پاییزی به کارگردانی سامان حسین پور جایزه بهترین فیلمبردار جشنواره را دریافت کرد.

سامان حسین پور بعد از ساخت فیلم های جدیدش تا کنون در رقابت های داخلی و خارجی موفق شده است بیش از ۱۰ جایزه ارزشمند را بدست آورد امیدواریم مسئولین با استعداد یابی به این جوان بهای لازم را دهند تا او بتواند در آینده به ساخت فیلم های بلند و بهتری بپردازد و برای کردستان و ایران افتخار آفرینی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *